MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 5464646
nr 546 4646
Imperialsäng
Ådringsmålad, bredd: 101, utdragbar(L. 187) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:04:36
350 kr
350 kr